Askıları Yüksek ve Düşük Yapıştırma

Banyonuz da yeterince alan ya da dolap olmayabilir, ancak havluları, bornozları ve diğer olmazsa olmazları asmak için duvara askılar yapıştırabilirsiniz. Alanınıza hafif bir ışıltı katmak için metalik tonlarda askıları tercih edin.


Kapı Üstü Raf

Banyo dolabı olmayan herkes için kurtarıcılar arasında, havluları ve çarşafları ulaşılabilecek bir yerde tutmak için kapı çerçevesinin üzerine katmanlı bir raf yerleştirin. Yakınlarda bir basamaklı tabure bulundurun.


Hasır Sepetlerinizi Değerlendirin

Yedek havluları, tuvalet kağıtlarını ve el bezlerini sepetlerde tutun hem yer kazanın hem de hoş bir görüntü sağlamış olun.


Manyetik Düzenleyicileri Monte Edin

Makyaj fırçlarınızı, makyaj malzemelerinizi düzenleyebilmek için duvarınıza düzenleyici monte edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra en sevdiğiniz rujunuzu bulmanız saniyeler alacak.


Bir Tepsiye Günlük Öğeleri Yerleştin

Hepimiz sık kullandığımız malzemeleri lavabo yanına bırakmaktayız. Bu da banyoda dağınık bir görünüme neden olmakta. Basit bir tepsi ile bu dağınıklıktan kurtulabilir ve temiz görünüm elde ederiz.


Saç Şekillendiricilerinizi  Düzene Sokun

Dolap kapaklarına yerleştireceğiniz düzenleyiciler ile saç şekillendiricilerinizi düzene sokmuş olursunuz.


Duvara Raf Monte Edin

Duvar rafları ekleyerek hiç bulunmayan bir depolama alanı oluşturun. Bu rafları, sadece birkaç malzeme ile ucuza getirebilirsiniz.
Anahtar Kelimeler (Keywords): dekor, dekorasyon fikirleri, dekor ürünleri, ev dekorasyon, banyo dekorasyonu


Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...