GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 23 ŞUBAT 2021 SALI – ASTROLOJİ


Astrogündem: 30 Ocak'tan bu yana devam eden Satürn – Uranüs 90'lığı işletim sistemlerini ve altyapı konularını merkezine alacak. Yengeç burcu Elon Musk'ın başlatmış olduğu Starlink projesindeki aksaklıklar ve uydu kazaları canlı olarak izlenecek. Eş zamanlı başlayan altyapı rekabeti uç noktalara gidecek.


Koç: Girişimci tarafını konuşturabilirsin. Kendine yeni iş fırsatları oluşturabilirsin. Maddi anlamdaki durumunu oldukça sık gözden geçiriyorsun.


Boğa: Geleceğe dair kaygıların hep geçmiş kötü tecrübelerine dayanıyor. Geçmişin izlerini bugün silmek isteyeceksin.


İkizler: Üretken ve çevrendeki yardıma muhtaç insanlara yardımsever tavrın dikkatleri üzerine çekecek.


Yengeç: Çabaların ve kendini iyileştirmen konusunda ilerleme kaydettiğini fark ediyorsun. Artık duygularının doğru kişilerden ve çevrelerden yana olduğunu fark edebilirsin.


Aslan: Gözünden kaçan veya ertelediğin işlerin üzerine düşebilirsin. Kendine bir çalışma programı ve disiplini oluşturuyorsun.


Başak: Bugün oldukça hareketli olabilirsin. Daha süresi olan işlerin için aceleci davranarak onları erkenden sonuca ulaştırmak istiyorsun.


Terazi: Kendine bugün biraz moral vermek isteyebilirsin. Uykunu tam almadan yataktan çıkmak istemiyorsun. Dış görünüşüne daha çok önem vermeye başlayabilirsin.


Akrep: Hırslı bir yapıya bürüneceksin. Geleceğin konusundaki isteklerin ve beklentilerin için oldukça tutkulu görünebilirsin.


Yay: Çevrende seni kıskanan gözler olduğunu bugün fark edebilirsin. Arkadaş tercihlerin konusunda daha dikkatli olman gerektiğini fark ediyorsun.


Oğlak: Etrafındaki insanlardan destek alacağın bir gündesin. Rutin işlerinde sana yardımcı olan arkadaşlarının fedakârlıklarını asla unutmuyorsun.


Kova: Hızlı karar vermen fevri kararlar alamana neden olabilir. Seni sakinleştiren uğraşlara yönelebilirsin.


Balık: İçgüdülerin bugün senin kılavuzun oluyor. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan bugün güzel tesadüfler yaşayabilirsin. Ruhsal olarak kendine önem veriyorsun.
Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...