Mars – Plüton 120'liği, iletişimde nereden nerelere geldiğimizi görmemizi sağlayacak. Kavga etmeden iletişim kuramayan liderlere şahit olacağız. Dünyada eş zamanlı bir şekilde sosyal medya uygulamalarının içinden çıkmayan çocukları, yine sosyal medya mecraları "koruyormuş" tavrı sergilemek için yeni kararlarını açıklayacak.


Koç: Bugün yeteneklerini farklı alanlarda sergilemek isteyebilirsin. Daha önce senin farklı yönlerini keşfetmemiş arkadaşlarını şaşırtabilirsin.


Boğa: Kariyerinde önemli bir süreç içinde olabilirsin. Çalışan bir Boğa burcuysan yöneticilerin ile aranda iyi bir iletişim kurulabilir.


İkizler: İş hayatındaki gelişmeler sosyal hayatının büyük bir alanını kaplayabilir. Yoğun iş temposu seni hem zihinsel hem bedensel olarak yoruyor.


Yengeç: Arkadaşların ile paylaşmak istediğin duygusal anlamda gelişmeler olabilir. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan ilgi duyduğun kişinin sana karşı duyguları oluşmaya başlayabilir.


Aslan: İş yerinde yaşayacakların sabrını sınıyor olabilir. Ancak sakinliğini koruyorsun, seni manipüle edenlere karşı dik duruşlusun.


Başak: Pratik düşüncelerinin hayatını kolaylaştırdığını fark ediyorsun. Geçmişe dair problemlerini ortadan kaldıran açıklamalara muhatap olabilirsin.


Terazi: Konsantrasyonunu korumakta zorlandığın konuları küçük yardımlar ile aşabilirsin. Zamanında yaptığın fazla harcamalar bugün seni önlem almaya itebilir.

Akrep: Çevrendeki insanların planlarını bozmasına müsaade etmek istemesen de ister istemez bazı aksamlar olabilir. Sert çıkışlarda bulunabilirsin.


Yay: Bir türlü karar veremediğin konularda köklü değişikliklere gitmeye karar veriyorsun. Şartlar değiştiğinde planlarını esnetebilirsin.


Oğlak: Biriken sorunların için harekete geçiyorsun. Maddi anlamda kendini iyi durumda görüyorsun. Buna balı olarak alışveriş tutkunda artış olabilir.


Kova: İlişki evin için önemli kararlar alabilirsin. İlişkisi olan bir Kova burcuysan ilişkinin artık yürümediğini hissediyorsun.


Balık: Çalışkanlığının karşılığını almak istiyorsun. İstediğin terfii alman yoğun temponu hafifletebileni sağlıyor. Ailen için ayırdığın zamanı artırabilirsin.


Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


portakalcicegi cevapladı
1 Yıl
Konuyla çok ilgilenmiyorsunuz sanırım  Konuyla çok ilgilenmiyorsunuz sanırım  adali
Alaka
adali cevapladı
1 Yıl
Konuyla çok ilgilenmiyorsunuz sanırım 
portakalcicegi cevapladı
1 Yıl
Astrologmusunuz?

Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...