Merhabalar dönem dönem beslenmeden ve hormonlardan kaynaklanan sivilcelerimize ne gibi pratik çözümler kullanıyorsunuz? Bir maske, yıkama jeli, krem ya da benzeri başka kurtarıcı ürünler biliyor musunuz? Sivilce bantları diye birşeyler duymuştum ne kadar faydalı acaba bilen var mı?

Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


delimineee cevapladı
1 Yıl

Acnecinamide kullanıyorum ve cildime iyi geliyor. Ama bence bu tarz ürüler kişiden kişiye göre değişiyor. Cildin için en iyi olanı bulabilmek için bir kaç marka ve ürün denemekte fayda var.

zeytinhanim cevapladı
1 Yıl

Bu sorunla başım belada özelliklede belli dönemlerde artış gösteriyor. Bunu dermoskin acgun ile çözdüm. Sivilcemin üzerine bir miktar sürüyorum ve sabaha kurutuyor. Ayrıca maske yapılarak da kullanılabiliyor. Duştan sonra maya maskesi de cilde iyi geliyor. Sivilce lekelerimde olduğu için biodermanın lekeli ciltler için olan bioderma white objective jel kullanıyorum hem güzel temizliyor hem de cildime iyi geliyor. Gittiğim bir güzellik merkezinde yüzümü dalin ile temizledikten sonra karbonat ile peeling yapmamı ve uyumadna önce cleocin T sürmemi önermişti. Bu yöntemde sivilcelerime iyi gelmişti.

adali cevapladı
1 Yıl
Hem Laroche gibi ünlü marka kremler, hem de evde kolay yapılabilecek maskeler ben hiçbirinde tam olarak çözüm bulamadım. Yapabileceğim en iyi olanın cips, çekirdek gibi yağlı yiyecekleri tüketmemek.

Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...