Cesaret İsteyen RenklerParlak maviler, sıcak pembeler, canlı morlar , 2021’in ilginç trendleri arasında. Deneme cesareti gösterilebilecek en zor renkler.

Kiraz Kırmızısı SaçKeke Palmer'ın pembemsi-kırmızı bukleleri, cesur, dikkat çekici bir saç rengi oluşturmuş. Denemeye hazır değilseniz, geçici boya kullanarak böyle parlak bir tonu deneyebilirsiniz.

Bordo Saç


Keke Palmer'ın kiraz kırmızısı tonu zevkinize göre biraz fazla parlaksa, Zendaya'nın daha doğal görünümlü bordo rengini deneyin. Koyu kumral rengi, zeytin tenli veya daha koyu tenlilerin kırmızılaşması için mükemmel bir yoldur.

Küllü Sarı


Soluk tenli olanlar için, bu hafif, soğuk tonlu bebek sarısı yüzünüze sağlıklı bir ışıltı verecektir. Ancak esmer tenli iseniz dikkatli olun. Saçınızı sağlıklı tutmak için bir dizi randevu ile bu gölgeyi kademeli olarak aydınlatmak için kuaförünüzle konuşun.

Parlak Siyah


Bu renk tonunun anahtarı parlaklıktır. Bu rengin sizin için çok koyu olacağından endişeleniyorsanız, kuaförünüzden Lucy Hale'inki gibi her rengi yumuşatacak ince balayajlar isteyin .

Kalın Dipler


Bir sonraki kuaför ziyaretiniz için bir süre bekliyor musunuz? Dua Lipa gibi yıldızlar bu sıradan, az bakım gerektiren trendi benimsedi. Her seferinde dip boyası yaptırıp saçınızı yormaktansa bu tarz saçınıza nazik davranan bir seçim olur.

Bakır Tonları


Saç renginizi değiştirmenin açıcı içermeyen, düşük taahhütlü bir yolunu istiyorsanız, bakır saç parlatıcısını deneyin. Sarışınlara geçici bir çilek sarısı tonu ve esmerlere doğal aydınlatmada kehribar rengi bir ton verir.

Doğal Tonlar


Doğallıktan yanaysanız ve saçınızın doğal görünmesini istiyorsanız, her zaman doğal saç renginizden iki ton daha açık tonları tercih edin.

Yüz Çerçeveleme


Ciara'nın yüzünü çevreleyen iki ince vurgu ipi saçı, anında bir sıcaklık dokunuşu katıyor ve gözlerini ön plana çıkarıyor.

İskandinav Beyazı


Michelle Williams'ın bu ultra beyaz saçı, platin sarışını bir sonraki seviyeye taşıyor. Neredeyse gümüş saç rengi, son zamanlarda Instagram'ın trend oluyor. Bu buzlu rengi korumak için mor şampuan kullanın.

Şeftali Tonları


Bir süredir kırmızılaşmayı düşünüyorsanız, Katherine McNamara'nın şeftali, kızıl rengini tam zamanı. Bu sıcak, altın kırmızısı, en erişilebilir zencefil renklerinden biridir ve 2021’in trendleri arasında yer alır.

Mercan Bakır Saç


Kırmızı, bakırımsı tonlar 2021'de hala güçlü olmaya devam ediyor, ancak Matrix’in ünlü saç stilisti George Papanikolas'ın bu tonla ilgili bir yorumu var. Daha yaz dostu saçlar için daha yumuşak bir gölge kullanmayı düşünün. "Kızılların çoğu çok hızlı solma eğiliminde olduğundan, bu, saçlarınız solduğunda veya bazı vurgular yaptıktan sonra oynamak için harika bir renk" diyor.

Çikolata Rengi


Meghan Markle, asla modası geçmeyen koyu çikolata saçları için bir örnek teşkil ediyor. İlk bakışta tellerinin hepsi tek bir gölge gibi görünüyor, ancak daha yakından bakın ve dalgalarını vurgulayan bazı karamel vurguları göreceksiniz.Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...