Köklerinizin sadece ilk birkaç santim aşağısından başlayarak ve ardından Margot Robbie gibi bal sarısı bir gölgeye geçerek yaza daha hızlı giriş yapın.


Kristen Stewart'ın kitabından bir sayfa alın ve kahverengi köklere bir platin esintisi ekleyin. Bu dağınık görünüm, punk rock etkisi yaratacaktır.


Michelle Obama'nın ombresi bir bakıra, ardından uçlarda bal rengi koyu bir sarışına dönüşüyor.


Yumuşak ombre  veya sombre tonları saçınızın daha dinamik görünmesini sağlar. Hillary Swank somreli saçları göz kamaştırıcı. 

Omre yaptırmak istiyor, ancak tam bir canlılık elde etmek istemiyor musunuz? Kuaförünüzden, Debby Ryan gibi uçlarınıza doğru yumuşak şekilde boyamasını istemeyin.


Güneşin öptüğü nihai dalgalar için, şakaklarınızın çevresinden başlayarak bal altın rengi vurgular ekletin. Dakota Johnson tarzını sizde yakalıyın.


Eğlenceli bir yaklaşım olan bu yeşil ve siyah stil, Billie Eilish gibi trend belirleyiciler için harika bir fikir. Pek çok ombre stilinden farklı olarak, en parlak renk, siyaha dönüşmeden önce köklerde başlar ve bu stili benzersiz kılar.


Ustaca yapılmış bir ombré, basit ve şık bir kısa saçı güçlendirmenin harika bir yoludur . Göz hizasından başlayan daha açık tonlarla elmacık kemikleri güzel bir şekilde vurgular. Daha da yüksek etki için Jessica Alba gibi saçınıza bir saç bandı ekleyin.


Gözlerin hemen üzerinden başlayan ince çizgiler, kısa sacı hareketlendirir. Bu sıcak ışıltılar Selena Gomez gibi sizinde tüm yüzünü aydınlatsın.


Kuaförünüzden koyu renkli saçlarınızı yüzünüzün altına ve etrafına doğru serin, soluk tonlara dönüştürmesini isteyerek bu buzlu sarışın görünümü sizde elde edin.


Tamamen sarı ombrelere hazır değilseniz, Sofia Vergara'nın saçlarında olduğu gibi diplerden biraz daha açık, karamel renge geçiş yaparsanız uçlara daha benzersiz bir yorum katarsınız.


Daha sıcak bir ten renginiz varsa , kuaförünüzden cevizli kabuğubir tonu Rihanna gibi yumuşak kırmızımsı karamel renklerine dönüştürmesini isteyin.


Daha iddalı gölgelere meraklı olanlar için, colombré (renkli omre) olarak da bilinen , yumuşak bir şekilde siyahtan mor renk ombré görünümüne geçebilirsiniz . Katy Perry bu cesur görüntüsü ne hoş değil mi?

Kuaförünüzden göz hizasından başlayarak daha açık tonlara boyamasını isteyerek Katharine McPhee gibi kısa saçınıza  hacim ekleyin.Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...