Saç

Aktif 4 Cevap 288 İzlenme 2021-04-03 17:43:57 Saç Bakım
Merhaba. Saçlarımı sürekli boyattığım için artık sert bı yapı almaya başladı. Daha yumuşak ve parlak bi saç için önerebileceğiniz ürünler var mı acaba ?

Bu gönderiyi beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.


BloodWell cevapladı
1 Yıl
Saçınızda matlık problemi varsa içinde protein olan maskeler kullanmanız gerekir. Yumurtayla yoğurt ya da mayonezle evde kendi maskenizi hazırlayabilirsiniz. Hatta yumurta zeytinyağı ve sirke karışımı hazırlayıp kendi mayonez maskenizi yapabilirsiniz. Ben kendim için dermokilin avakadolu maskesini kullandığımda baya güzel etkiler görmüştüm. Duşta da sadece saç diplerinizi şampuanlamanızı öneririm. Benim saçlarımın uç kısımlar boyalı olduğundan şampuanlar da tiftik gibi yapıyordu. Temizlenmez diye düşünmeyin marketlerde satılan standart şampuanlar zaten oldukça kuvvetli temizleyiciler özellikle uçlarına şampuan sürmenize gerek yok. Diplerden akan şampuan temizlemeye yeterli olur.
delimineee cevapladı
1 Yıl
Bu konuda bende baya sıkıntı çektim ama aşağılardaki paylaşımlarda yapılabilecek kürler var onlara bakabilirsin. Bende işe yaradı. Onlara ek olarak da duştan sonra elidorun saç bakım yağını kullanıyorum.
admin cevapladı
1 Yıl

Dax Supergro Saç Bakım maskesi de kullanabilirsin. Ama saçtan çıkarması zor. O yüzden daha iyi gelir diye çok fazla sürme.

zeytinhanim cevapladı
1 Yıl

En ucuz yöntem zetinyağı ya da hindistan cevizi yağı uygulamak saça. Bekletebiliyorsanız bir gece bekletin yok bekleyeyemem derseniz de en az 2saat saçınızda bekletip yıkayın. Belirli zaman sonra saçınızda ki yumuşamayı farkedeceksiniz. Birde duştan sonra saçlarınıza pantene onarıcı ve koruyucu yağ  yıpranmış saçlar için olanını da kullanabilirsiniz.

Bu konuyu yanıtlamak için lütfen Giriş Yapın . Hesabınız yoksa lütfen Kayıt Olun.

loading...